O festiwalu

Save the date!

Muzyka, sztos ekipa, najlepsi zawodnicy, a to wciąż nie wszystko co łączy WakeCamp FEST. Zostań częścią jednego na najlepszych wake campów, który odbędzie się w dniach: 20.06 – 23.06.2019, w ośrodku sportowym Rueda-Januszkowice.

Podczas tych kilku dni, będziecie mogli zbić piątki z prosami wake’a z Polski i z zagranicy. Pow! Do tego zobaczycie ich w akcji, a to co wyrabiają w parku często zaprzecza prawom grawitacji.

Po takiej dawce adrenaliny, sami będzie mogli popływać na wake’u, a nasi instruktorzy zaszczepią w Was zajawkę do sportów ekstremalnych. Nie mamy wątpliwości – wake łączy ludzi!

Nie zwalniamy tępa bo zaprosimy Was na festiwal filmowy. Nie zobaczycie tu żadnej komedii tylko filmy extream z najwyższej półki. Kolejnych atrakcji nie sposób zliczyć, więc słowo nuda przestaje istnieć podczas WakeCamp FEST! Co przygotowaliśmy… crossfit, salsa, mecz siatkówki, rowery, batuty, kajaki, basen, yoga i wiele innych.

Extreme night

Co łączy sztos ekipę, sporty ekstremalne i muzykę? Impreza! Czyli FEST do białego rana! Dlatego jednego jesteśmy pewni, nie może Was tu zabraknąć! #jointheadventure

Wake right 

Kogo zapraszamy? Miłośników wake’a i wszystkich, którzy kochają sport wodne oraz dobrą zabawę. Wake Camp FEST to również szkolenia na każdym poziome.

Stawiacie pierwsze kroki na desce, a może podniebne ewolucje macie już za sobą? Nasz autorki program szkolenia, przystosowaliśmy do każdego etapu nauki. Staniecie się wakeborderami od zera do bohatera. Wyselekcjonowana kadra instruktorów, będzie do Waszej dyspozycji przez 6 godzin dziennie. Gwarantujemy, że nie tylko przekażą Wam zajawkę do wake’a. Odpowiedzą też na wszelkie wątpliwości i dołożą wszelkich starań, żebyście zrobili szybki progres.

Atrakcje

Wake to wciąż dla Was za mało? Spokojnie! Przygotowaliśmy pełen pakiet dodatkowych
atrakcji. WakeCapm FEST nie znaj pojęcia nudy i niekiedy przytłaczających gier
integracyjnych.
Sprawdźcie co Was czeka: